تحلیل شیبا اینو، گاو‌ها در حال تثبیت، ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال شیبا اینو که درگیر یک بلاتکلیفی یک‌ماهه بود، بالاخره از سد مقاومت خود گذشت و در حال تثبیت قیمت بالای آن است. گاو‌ها در حال حمایت از قیمت هستند و انتظار ادامه صعود از شیبا اینو دور از ذهن نیست. اگر گاو‌ها موفق به اینکار شوند، احتمال بالا شیبا اینو از کانال نزولی خود خارج شود. برای مشاهده جزئیات بیشتر در مورد تحلیل شیبا اینو تا پایان مطلب همراه ما باشید.

 

نمودار روزانه شیبا اینو
نمودار روزانه شیبا اینو

 

در تصویر مشخص است که شیبا از سد مهم‌ترین مقاومت خود گذشته است. همچنین در حال تثبیت بالای مقاومت می‌باشد. گذر از این مقاومت یکی از مهم‌ترین رویداد‌هایی بود که برای این ارز دیجیتال رخ داده است. همانطور که گفتیم اگر شیبا اینو موفق به تثبیت بالای حمایت شود، می‌تواند برای خروج از کانال نزولی و ادامه صعود خود اقدام کند.

اندیکاتور RSI نیز مدتی است که روند خنثی به خود گرفته است، اما این روند خنثی بالای سطح ۵۰ در حال انجام است که نشان می‌دهد گاو‌ها حضوری فعال در میدان دارند. در صورتی وقوع گارد صعودی مجدد بالای سطح ۵۰ شیبا اینو می‌تواند به روند صعودی خود ادامه دهد.

  • در محدوده فعلی با رعایت مدیریت سرمایه و حد ضرر می‌توانید وارد معامله خرید شوید.
  • اگر منتظر تایید بیشتر و مشاهده گارد صعودی شوید معامله کم ریسک‌تری خواهید داشت.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا