تحلیل شیبا اینو، حمایت خریداران، ۱۴ مهر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال شیبا‌ اینو، همچنان بالای سطح حمایت کلیدی خود در حال نوسان است. خریداران به خوبی از این سطح حمایت کرده و تا‌کنون موفق به تثبیت قیمت در این محدوده شده‌اند. اگر این تثبیت ادامه پیدا کند، از طرف دیگر بیت کوین و اوضاع کلی بازار رمز‌ارز‌ها کمی بهبود ببخشد، شیبا‌ اینو می‌تواند یک رشد نسبتا خوبی را تجربه کند. محدوده کنونی می‌تواند به‌عنوان نقطه ورود برای معامله میان مدت در نظر گرفته شود. در ادامه به بررسی دقیق‌تر این رمز ارز خواهیم پرداخت، پس با تحلیل شیبا اینو همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال شیبا اینو

همانطور که گفتیم و در تصویر نیز مشخص است، تثبیت به خود اتفاق افتاده، گویا شیبا کانال نزولی خود را به کلی فراموش کرده است. از آنجایی که اوضاع کلی بازار کمی آرام گرفته و بیت کوین نیز در حال تثبیت بالای ۲۰ هزار دلار است. می‌توان انتظار یک رشد نسبی از شیبا اینو را داشت. پس می‌توان از محدوده فعلی برای نقطه ورود برای معامله خرید استفاده کرد.

 

تحلیل شیبا اینو
تحلیل شیبا اینو

 

اندیکاتور RSI نیز وضعیت خوبی از خود نشان داده است. بعد از مدت‌ها درجا زدن به بالای سطح ۵۰ دلار نفوذ کرده و در حال پول بک زدن است. اگر این پول بک تایید شود و RSI از خود قدرت نشان دهد، احتمال صعود شیبا اینو بیش از پیش خواهد شد.

 

  • اگر تصمیم به معامله خرید شیبا اینو دارید، حتما از مدیریت سرمایه و حد ضرر استفاده کنید، زیرا نوسانات شیبا اینو همواره قوی بوده و در صورت بی اعتبار شدن این تحلیل ممکن ریزش قدرتمندی را تجربه کند.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا