اخبار آلت‌کوین‌ها

اولین سیگنال صعودی برای شیبا اینو (SHIB)

نشانگر فنی شیبا اینو (SHIB) اولین سیگنال صعودی خود را در بیش از یک ماه ارائه می دهد

یکی از محبوب ترین ارزهای رمزنگاری شده در سال ۲۰۲۱ و یکی از ارزهای رایج جهان، شیبا اینو، بیش از دو هفته عملکرد منفی در بازار، بالاخره حرکات مثبتی را در بازار نشان داد.

اولین سیگنال صعودی ارائه شده توسط اندیکاتورهای فنی، متقاطع MACD در نمودار روزانه توکن‌های SHIB است که یکی از اولین شاخص‌های برگشت در هر نوع دارایی است. ما همچنین شاهد تایید برگشت در هیستوگرام MACD بودیم که برای تعیین قدرت یک روند استفاده می شود.

هیستوگرام شیبا اینو تنها یک روز پیش سبز شد که نشان دهنده کاهش فشار فروش است که قبلاً شاهد آن بودیم. اما علیرغم وجود هر دو شاخص، هنوز نباید Shiba Inu را دارایی با بالاترین پتانسیل در بازار بدانیم، زیرا SHIB هنوز هیچ نشانه‌ای از فعالیت صعودی نشان نداده است.

امتیاز دهید

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا