اخبار آلت‌کوین‌ها

شیبا اینو ۱ میلیارد توکن را سوزاند!

طبق داده های به اشتراک گذاشته شده توسط shibburn، در ۴۸ ساعت گذشته، ارتش عظیم SHIB تقریباً یک میلیارد توکن میم را از کل مقدار Shiba Inu که در بازار در گردش است حذف کرده است.

این پلتفرم تراکنش های سوخته را دنبال می کند و خود SHIB را هر از چند گاهی از بین می برد.

در همین حال، یک نهنگ بخش عظیمی از شیبا اینو را خریداری کرده است.

 

۹۵۰ میلیون شیبا سوخت

بر اساس توییت های به اشتراک گذاشته شده توسط سرویس فوق، در ۲۴ ساعت گذشته، جامعه شیبا در مجموع ۹۴۸.۶ میلیون SHIB را به کیف پول های بن‌بست منتقل کرده است.

در ۲۴ ساعت اول، ۶۰۷,۵۳۰,۸۴۷ SHIB را حذف کردند و سپس ۳۴۱,۱۱۳,۳۸۵ Shiba Inu را به کیف پول های غیرقابل مصرف فرستادند و برای همیشه در آنجا قفل کردند.

 

نهنگ ۱۱۰ میلیارد SHIB را تصاحب می کند

در حالی که برخی از آنها تمام تلاش خود را برای حذف بیشتر و بیشتر توکن های SHIB از گردش می کنند، به امید اینکه در نهایت شاهد افزایش سرسام آور قیمت باشند، نهنگ ها به خرید SHIB ادامه می دهند و بعداً حتی پس از کوچکترین افزایش آن را می فروشند.

نهنگ در حال حاضر اکثر SHIB را که خریده بود فروخته است زیرا توکن میم در کوچکترین بخش از سبد سهام او – ۰.۴۲ درصد به ارزش ۳۷۷۹۴ دلار – به همراه سایر توکن ها: HEX، DAI و غیره گنجانده شده است.

طبق گزارش WhaleStats، یک سرمایه‌گذار بزرگ اتریوم که کیف پولش «BlueWhale0073» نام دارد، معادل ۱,۴۰۸,۱۷۶ دلار در SHIB خریداری کرده است – ۱۰۹,۸۴۲,۱۲۸,۶۱۰ میم کوین.
امتیاز دهید

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا