اخبار آلت‌کوین‌ها

قیمت SHIB به نوسانات ورودی اشاره می کند

قیمت SHIB به نوسانات ورودی اشاره می کند، دارندگان نزدیک به ۲۰۰۰۰ افزایش می یابند

شیبا اینو همانطور که در نمودار روزانه اش دیده می شود در یک روند جانبی باقی می ماند، اما این محدوده در چهار روز گذشته حتی بیشتر شده است. محدوده معاملاتی محدود در حجم های پایین معمولاً نشانگر خوبی از نوسانات قریب‌الوقوع یا یک حرکت ورودی است. پس از نشانه هایی از تغییر روند بالقوه در هفته گذشته، بازار بار دیگر از بازگشت سکه های اصلی به سطح حمایت محلی خود ناامید شد.

در این مورد، Shiba Inu در محدوده بین $۰.۰۰۰۰۱۱۲ و $۰.۰۰۰۰۱۲ باقی می ماند. در زمان انتشار، SHIB پس از رسیدن به بالاترین سطح روزانه ۰.۰۰۰۰۱۲ دلار، ۰.۰۰۰۰۱۱۹ دلار معامله می شد. RSI در نمودار روزانه بالاتر از سطح فروش بیش از حد ۳۰ مسطح شده است، که حاکی از تثبیت یا معاملات دامنه احتمالی در کوتاه مدت قبل از یک حرکت بزرگ است.

Shiba Inu آخرین بار در اکتبر ۲۰۲۱ سهموی شد، زمانی که قیمت به طور پراکنده افزایش یافت و به بالاترین سطح تاریخ ۰.۰۰۰۰۸۸ دلار رسید. SHIB با وجود کاهش ۸۶.۴۲ درصدی نسبت به بالاترین رکورد خود، اکنون تعداد قابل توجهی از سرمایه گذاران را جذب کرده است. داده های اخیر تعداد دارندگان Shiba Inu فعلی را ۱,۱۶۷,۰۷۹ نشان می دهد. در پایان آوریل، این تعداد در حدود ۱،۱۳۹،۰۰۰ بود که نشان می دهد SHIB نزدیک به ۲۰،۰۰۰ دارنده جدید از ماه می اضافه کرده است.

توسعه دهنده اصلی Shiba Inu، Shytoshi Kusama، اخیراً توییتی را در چت با برند نوشیدنی انرژی زا Red Bull به اشتراک گذاشته است. اگرچه توسعه‌دهنده اصلی جزئیات را به اشتراک نمی‌گذارد، این توییت ممکن است نشان دهد که مذاکرات برای همکاری آینده ادامه دارد. ناظران بازار معتقدند این ممکن است بر قیمت SHIB تأثیر مثبت بگذارد. همچنین در هفته های آینده منتظر تحولات مثبت دیگری نیز هستیم.

در ۲۱ مه، توسعه‌دهنده اصلی نوشت: “از اینکه به من اجازه دادید در سکوت برای این هفته فشار بیاورم متشکریم. هفته آینده، چیزها شروع به جالب شدن خواهند کرد. همچنین تعدادی هنر عالی از @PlaysideStudios برای Shib CCG ما دیده شد. بی صبرانه منتظر به اشتراک گذاشتن باشید. همکارهای عالی.

 

۲۲ میلیارد شیبا اینو توسط جامعه SHIB سوزانده شده است، در هر Shibburn

بر اساس هندل توییتر شیبرن ، بیش از ۲۲۲۰۰۳۹۸۶۹۹ SHIB سوخته و ۴۹۷ تراکنش انجام شده است. همچنین در ۲۴ ساعت گذشته در مجموع ۴۵۲۳۷۰۵۱۴ توکن SHIB سوزانده شده و ۴۱ تراکنش توسط shibburn گزارش شده است.

  • در ۲۴ ساعت گذشته، در مجموع ۴۵۲,۳۷۰,۵۱۴ توکن $SHIB سوزانده شده و ۴۱ تراکنش انجام شده است.

این عدد در زمان چاپ به ۴۷۴۹۷۰۴۸۵ SHIB افزایش یافته بود و نرخ سوزاندن Shiba Inu نزدیک به ۱۰۰% افزایش یافت. اگرچه تضمینی نیست، سوزاندن توکن ها را از گردش خارج می کند، در نتیجه کمبود ایجاد می کند، که در نهایت ممکن است بر قیمت تأثیر بگذارد.

امتیاز دهید

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا