اخبار آلت‌کوین‌هااخبار جهان

فالورهای SHIB در توییتر به Dogecoin رسید!

تعداد دنبال کنندگان SHIB در توییتر اکنون با Dogecoin مطابقت دارد – ۳.۳ میلیون

تعداد دنبال کنندگان SHIB در توییتر همچنان در حال افزایش است و به ارتش شیب سرازیر می شود، زیرا اکنون به ۳.۳ میلیون نفر رسیده است. این تعداد افرادی است که حساب رسمی Dogecoin را در توییتر دنبال می کنند.

 

ارتش شیب به سرعت در حال رشد است

جدای از رسیدن به DOGE در توییتر، تعداد کیف پول‌هایی که Dogecoin، رمزارز اصلی میم را در خود جای داده‌اند، هنوز از نزدیک‌ترین رقیب خود، Shiba Inu جلوتر است. Dogecoin تقریباً چهار میلیون دارنده در سراسر جهان دارد، در حالی که بر اساس داده‌های اخیر ارائه شده توسط WhaleStats – یک سرویس بلاک چین که ۱۰۰ کیف پول بزرگ در زنجیره اتریوم را ردیابی می‌کند، مجموع کیف‌هایی که Shiba Inu را ذخیره می‌کنند، ۱،۱۶۳،۶۸۳ است.

از پایان ماه آوریل، این تعداد ۲۳۷۶۷ کیف پول افزایش یافته است.

طی چند سال گذشته، رشد تعداد دارندگان Dogecoin به دلیل توییت‌های ایلان ماسک در حمایت از بزرگترین ارز دیجیتال میم بوده است.

Dogecoin در ۸ می سال گذشته به بالاترین حد خود رسید و به ۰.۷۳۷۶ دلار رسید. اکنون، این توکن ۸۷.۹۴ درصد از آن اوج کاهش یافته است، که با حضور ایلان ماسک در تلویزیون ملی ایالات متحده در شنبه شب زنده، جایی که او DOGE را تأیید کرد، تقویت شد.

شیبا اینو در ۲۸ اکتبر به بالاترین قیمت ۰.۰۰۰۰۸۸۴۵ دلاری صعود کرد و اکنون در ۰.۰۰۰۰۱۲۳۴ دلار تغییر کرده است که ۸۶.۰۳ درصد از این ارزش کاهش یافته است.
امتیاز دهید

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا