اخبار آلت‌کوین‌ها

ارتش شیب ۴۵۰ میلیون SHIB را منهدم کرد!

ارتش شیب به سوزاندن سکه های رمزنگاری SHIB ادامه می دهد و این بار نزدیک به نیم میلیارد SHIB را به کیف پول های “دوزخی” منتقل می کند.

در این میان، نهنگ‌ها شیبا اینو خود را کنار می‌گذارند و دارایی‌های آنها از دومین ارز دیجیتال بزرگ میم در حال کاهش است.

 

۴۵۰ میلیون SHIB برای همیشه رفت

ردیاب رمز ارز Shibburn در صفحه توییتر خود اعلام کرده است که ۲۴ ساعت گذشته برای ابتکارات Shib burn در جامعه بسیار سازنده بوده است.

به طور کلی، در این مدت زمان، ۴۴۹،۹۸۱،۷۰۱ SHIB به کیف پول‌های مرده ارسال شده و برای همیشه در آنجا قفل شده است.

برای دستیابی به این نتیجه، مشعلان ۲۹ تراکنش را صرف کردند.

مکانیزم رایت به‌ویژه طراحی شده بود تا به طرفداران کریپتو اجازه دهد تا عرضه در گردش سکه‌های خود را با قفل کردن آنها در آدرس‌های غیرقابل مصرف کاهش دهند تا آن سکه‌ها کمیاب‌تر شوند. هر چه یک سکه کمیاب تر شود، شانس بیشتری برای افزایش ارزش آن در بازار به دست می آورد.

هر چه SHIB دلار بیشتری بسوزانیم، افزایش قیمت آسان تر است.

عرضه SHIB نهنگ ها با فروش کاهش می یابد

در حالی که جامعه مدام SHIB را از چرخه خارج می کند، به نظر می رسد نهنگ ها علاقه خود را به این نشانه میم از دست می دهند. داده های به اشتراک گذاشته شده توسط پلتفرم ردیابی رمزنگاری WhaleStats نشان می دهد که عرضه SHIB در اختیار ۱۰۰ کیف پول برتر اتریوم به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. اوایل امروز، WhaleStats گزارش داد که نهنگ‌های اتریوم در مجموع ۷۰۳,۲۶۱,۵۲۵ دلار SHIB دارند.

با این حال، اطلاعات به‌روزرسانی از وب‌سایت این پلتفرم نشان می‌دهد که این رقم تاکنون به ارزش شیبا ۵۶۶,۴۰۴,۱۶۵ دلار کاهش یافته است. این ۱۱.۲۲ درصد از پرتفوی آنها را تشکیل می دهد. هفته گذشته، SHIB نیز از جایگاه شماره یک با دلاری معادل به رتبه سوم سقوط کرد. رتبه اول لیست اکنون در اختیار توکن FTX (FTT) است و رتبه دوم متعلق به استیبل کوین USDC است. انتخاب نهنگ ها در مورد USDC احتمالاً ناشی از سقوط اخیر استیبل کوین UST مبتنی بر زنجیره Terra بوده است. ۶۶نهنگ های ETH اکنون دارای ۹۶۷,۳۳۱,۰۲۹ دلار FTT (19.17٪ از پرتفوی آنها) هستند، در حالی که مقدار USDC موجود در کیف پول آنها بالغ بر ۸۴۵،۵۴۴،۲۱۷ دلار (۱۶.۷۶٪ از نمونه کارها) است.

امتیاز دهید

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا