شکیل اونیل نیز گریبانگیر مسائل FTX شد

پس از چندین تلاش ناموفق، شکیل اونیل، فوق ستاره NBA، سرانجام در یک شکایت دسته جمعی FTX در روز یکشنبه مورد رسیدگی قرار گرفت. یک قاضی فلوریدا درخواستی مبنی بر ارائه خدمات الکترونیکی به مروج FTX را رد کرد، زیرا شرکت حقوقی به نمایندگی از قربانیان آسیب‌دیده از فروپاشی صرافی او را به طفره رفتن از خدمات برای ماه‌ها متهم کرد.

 

ادعا می‌شود که شکیل اونیل به مدت سه ماه از وکلا مخفی شده است

آدام ام موسکوویتز، وکیل دادگستری، اعلام کرد که بعد از ظهر یکشنبه در خانه او به دیدار اونیل رفت. در بیانیه‌ای، مسکوویتز همچنین گفت که کل تبادلات به صورت ویدئویی ضبط شده است.

 

خبر خوب این است که دوربین‌های ویدیویی خانه او صحبت‌های ما را ضبط کرده است و ما کاملاً به صراحت گفته‌ایم که او هیچ یک از این نوارهای امنیتی را نابود و یا پاک نمی‌کند، زیرا باید برای شکایت ما حفظ شوند.

 

این دعوی دسته جمعی توسط یک بومی اوکلاهاما، ادوین گاریسون، مشتری FTX تنظیم شد و توسط وکلای آدام موسکوویتز و دیوید بویز رسیدگی می‌شود. این دعوی چندین چهره مشهور را به دلیل حمایت از FTX، مانند تام بردی، استف کری و لری دیوید، که هنوز به آنها خدمات داده نشده است، نام برد.

 

در یک سری توئیت هفته گذشته، موسسه حقوقی Moskowitz اعلام کرد که اونیل به مدت ۳ ماه از آنها فرار کرده است. هفته گذشته، گزارش شد که FTX موفق شد اکثر دارایی های بدهی خود به مشتریان را بازیابی کند و به طور بالقوه می تواند فعالیت خود را در سال آینده از سر بگیرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا