رکود شدید تورمی در اقتصاد ایالات متحده

مایک مک گلون، استراتژیست ارشد کالایی بلومبرگ، هشدار داده است که اقتصاد ایالات متحده به سمت یک رکود شدید کاهش تورم پیش می‌رود و تاکید کرد که فدرال رزرو همچنان در حال فشار بیشتر است. او هشدار داد که معمولاً وقتی در گذشته کالاهایی با این سرعت سقوط می‌کردند، فدرال رزرو فشار را بیشتر می‌کرد و آنها همچنان در برابر آن هوشیار هستند.

 

استراتژیست می‌گوید ما به سمت یک رکود تورمی شدید پیش می‌رویم

مایک مک گلون، استراتژیست ارشد کالا در بلومبرگ اینتلیجنس (BI)، بازوی تحقیقاتی بلومبرگ، هفته گذشته در مصاحبه‌ای با Yahoo Finance Live هشدار داد که اقتصاد ایالات متحده به سمت یک رکود تورمی شدید پیش می‌رود.

 

او توضیح داد:

من می‌بینم کاری که ما انجام می‌دهیم به سمت یک رکود شدید تورم زدایی پیش می‌رود، همانطور که توسط کالاها نشان داده شده است، زیرا فدرال رزرو همچنان در حال افزایش فشار است.

 

او گفت:

اکنون ما با یک بحران اعتباری بسیار جدی روبرو هستیم که تنها با پس گرفتن سپرده‌ها از بانک‌های بزرگ در جریان است. این بدان معناست که تازه شروع به کار کرده است و نکته کلیدی این است که ما فقط به تقاضای صنعتی سالانه گاز طبیعی در این کشور نگاه می‌کردیم. اکنون کمترین میزان در شش سال گذشته است و این یک مبنای سالانه است، بنابراین فصلی نیست.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا