راه‌اندازی EVM با قابلیت IBC در تست‌نت Dymension

Dymension در اوایل سال جاری حدود ۷ میلیون دلار در دور خصوصی جمع‌آوری کرد. استارت‌آپ مقیاس‌پذیری بلاکچین Dymension راه‌اندازی اولین مجموعه EVM مجهز به IBC در جهان را در شبکه آزمایشی با همکاری Evmos Core Teams و Celestia اعلام کرد. آخرین پیشنهاد بخشی از نقشه‌راه Dymension برای ایجاد و راه‌اندازی اکوسیستم جدیدی از مجموعه‌های دارای IBC است. از سوی دیگر، این همکاری دسترسی بلاکچین EVM برتر را به اکوسیستم Cosmos می‌آورد.

 

راه‌اندازی IBC-Enabled EVM Rollup

بر اساس بیانیه مطبوعاتی به اشتراک گذاشته شده، اولین EVM RollApp در زمین آزمایش اولیه پلتفرم به نام ۳۵-C مستقر شده است. از طریق همکاری با تیم توسعه Evmos Core راه‌اندازی شد، زیرا RollApp از Ethermint استفاده می‌کند، که اتفاقاً پیاده‌سازی ماشین مجازی اتریوم است که بر روی RollApp Dymension ساخته شده است.

 

EVM RollApp جدید از توکن EVMOS به عنوان توکن گس خود استفاده می‌کند. همچنین وظیفه به‌روزرسانی وضعیت خود به Dymension Hub و ارسال داده‌ها به شبکه آزمایشی Mocha Celestia را بر عهده دارد.

 

RollApp دارای یک فورک Uniswap v2 و یک فرانت سفارشی خواهد بود. این اساساً بخشی از یک اثبات مفهومی است که نشان می‌دهد چگونه هر کسی می‌تواند به‌طور یکپارچه RollApp خود را مستقر کند و EVM dApps را میزبانی کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا