نظر سرگئی لاوروف درباره استفاده از ارزهای ملی

به گفته سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه، تلاش‌ها برای انتقال به تجارت با ارزهای ملی در سازمان همکاری شانگهای (SCO) دیگر نمی‌تواند متوقف شود. دیپلمات ارشد مسکو در دیدار با همکارانش در هند نیز در مورد ابتکار مشابه در برجام بحث کرد.

 

سرگئی لاوروف گفت که کشورهای سازمان همکاری شانگهای به ارزهای ملی روی خواهند آورد

سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه پس از گفتگو با همتایان خود در پاناجی، پایتخت ایالت گوا هند، گفت تفاهم در مورد افزایش استفاده از ارزهای ملی در تسویه‌حساب بین کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای وجود دارد.

 

لاوروف برای دستیابی به آن معتقد است که شرکت‌کنندگان می‌توانند شیوه‌هایی را که در بانک توسعه اوراسیا، بانک آسیایی بازسازی و توسعه و بانک توسعه جدید که توسط بلوک بریکس ایجاد شده است، به کار گیرند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا