اخبار بلاکچیناخبار ارز دیجیتالاخبار جهان

سرمایه‌گذاری ۱۲ میلیون دلاری سرنا ویلیامز در Numida

استارت‌آپ فین‌تک وام‌دهی دیجیتال در اوگاندا، Numida، اعلام کرده است که ارائه خدمات خود را به شرکت‌های کوچک و متوسط در سایر کشورهای آفریقایی آغاز خواهد کرد. برنامه‌های Numida برای ارائه خدمات خود به کسب‌وکارهای فراتر از مرزهای اوگاندا مدت کوتاهی پس از آن بود که اعلام شد این استارت‌آپ در مجموع ۱۲.۳ میلیون دلار در دور مالی قبل از سری A خود جمع‌آوری کرده است. سرنا ونچرز، یک شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر که توسط تنیسور آمریکایی سرنا ویلیامز تأسیس شد، دور تأمین مالی را رهبری کرد.

 

افزایش پتانسیل کسب و کارهای کوچک در آفریقا

Numida، فین‌تک مستقر در اوگاندا، گفته است که قصد دارد کسب‌وکار وام‌دهی دیجیتال خود را با استفاده از بخشی از ۱۲.۳ میلیون دلاری که از طریق بودجه سری A جمع‌آوری کرده بود، به خارج از کشور ببرد. این دور توسط شرکت سرمایه‌گذاری سرنا ویلیامز ستاره تنیس آمریکایی، سرنا ونچرز، رهبری شد. همچنین Breega، ۴Di Capital، Launch Africa، Soma Capital و Y Combinator در این دور مالی شرکت کردند.

 

در اظهارات پس از افزایش سرمایه موفق Numida، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Mina Shahid، گزارش شده است که تأثیر محصولات مالی شرکت او برای کسب و کارهای کوچک در اوگاندا و اینکه چگونه می‌توان این را در سایر کشورهای آفریقایی تکرار کرد، بیان کرد.

 

Shahid گفت:

من از ادامه ساخت و ارائه محصولات مالی برای این صاحبان مشاغل خرد و کوچک بسیار هیجان زده هستم. تعداد زیادی از این مشاغل در سراسر قاره وجود دارد، ما واقعاً معتقدیم که مدلی را در اوگاندا به اثبات رسانده ایم که می‌تواند پتانسیل این مشاغل را برای رشد و دستیابی به دستاوردهای بزرگ باز کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا