جدا شدن از چین یک اشتباه بزرگ است

جنت یلن، وزیر خزانه‌داری ایالات متحده هشدار داده است که علیرغم برخی نگرانی‌های حقوق بشری که باید به آنها توجه شود، توقف تجارت با چین یک اشتباه بزرگ برای ایالات متحده است. او تأکید کرد و افزود که نتیجه جدایی از چین فاجعه‌بار خواهد بود.

 

هشدار یلن نسبت به جدایی از چین

جنت یلن، وزیر خزانه‌داری آمریکا روز سه‌شنبه به کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان گفت که حفظ روابط با چین به نفع ایالات متحده است.

 

او در مراسم شهادت خود در کنگره تاکید کرد:

در حالی که ما مطمئناً نگرانی‌هایی داریم که باید برطرف شوند، جداسازی یک اشتباه بزرگ خواهد بود.

 

یلن توضیح داد که آمریکایی‌ها از خرید کالاهایی سود می‌برند که تولید آنها در چین مقرون به صرفه‌تر است، در حالی که چین از صادراتی که از ایالات متحده دریافت می‌کند سود می‌برد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا