اخبار جهاناخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

ارسال کریپتو برای گروه های طرفدار روسیه در اوکراین!

بر اساس گزارشی که از شرکت اطلاعاتی بلاک چین Chainalysis منتشر شده است، این شرکت ۵۴ گروه طرفدار روسیه را شناسایی کرده است که مجموعاً بیش از ۲.۲ میلیون دلار ارز دیجیتال دریافت کرده اند. جزئیات مطالعه Chainalysis اشاره می‌کند که گروه‌های شبه‌نظامی در اوکراین عمدتاً بیت کوین و اتر دریافت کردند، اما همچنین تتر، لایت‌کوین و دوج‌کوین نیز دریافت کردند.

 

Chainalysis می گوید ۲.۲ میلیون دلار رمزنگاری برای گروه های طرفدار روسیه واقع در اوکراین ارسال شده است

Chainalysis معتقد است که بیش از ۲.۲ میلیون دلار دارایی رمزنگاری شده به دست گروه های شبه نظامی طرفدار روسیه واقع در منطقه Donbas در اوکراین رسیده است. به طور خاص، Chainalysis می گوید که گیرندگان در دونتسک و لوهانسک قرار داشتند.

 

مدتی است که درگیری در دونباس و مناطق دونتسک و لوهانسک اوکراین وجود دارد. جدایی طلبان اصرار دارند که دونباس در سال ۲۰۱۴ استقلال خود را از کی‌یف اعلام کرد و گروه های نظامی طرفدار روسیه با اعلامیه های جدایی طلبان موافق هستند.

 

مطالعه این شرکت اطلاعاتی بلاک چین نشان می‌دهد که تقریباً ۵۴ گروه طرفدار روسیه را کشف کرده است که کمک‌های مالی در دارایی‌های کریپتو دریافت کرده‌اند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا