نگرانی سناتور وارن درباره اقتصاد ایالات متحده

سناتور آمریکایی الیزابت وارن می‌گوید بسیار نگران است که فدرال رزرو اقتصاد را وارد رکود کند. او توضیح داد هیچ چیزی در افزایش نرخ بهره یا در کیف ابزار جروم پاول وجود ندارد که مستقیماً با علل تورم سروکار داشته باشد!

 

سناتور الیزابت وارن درباره تورم و افزایش نرخ بهره توسط فدرال رزرو

سناتور ایالات متحده الیزابت وارن در جریان یک حضور در CNN یکشنبه در مورد تورم و افزایش نرخ بهره توسط فدرال رزرو بحث کرد.

 

او با اظهار نظر درباره سخنرانی جروم پاول، رئیس فدرال رزرو در جکسون هول در روز جمعه، شروع کرد. در حالی که نرخ بهره بالاتر، رشد آهسته‌تر و شرایط نرم‌تر بازار کار باعث کاهش تورم می‌شود، دردسرهایی را نیز برای خانوارها و مشاغل به همراه خواهد داشت. اینها هزینه‌های ناگوار کاهش تورم است. اما شکست در بازگرداندن ثبات قیمت به معنای فشار اقتصادی بسیار بیشتری خواهد بود.

 

سناتور ایالت ماساچوست گفت:

می‌خواهم آنچه را که جروم پاول گفت، ترجمه کنم. آنچه او مقداری فشار اقتصادی نامید به معنای بیکار کردن مردم، تعطیل کردن مشاغل کوچک به دلیل بالا رفتن هزینه است، زیرا نرخ بهره بالا می‌رود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا