سناتور لومیس اکنون معتقد است اتر یک امنیت است

هم Lummis و هم رئیس CFTC، به نام Rostin Benham، موضع خود را در مورد وضعیت اتر به عنوان یک کالا تغییر داده اند. با این حال، یکی دیگر از سیاستمداران ایالات متحده در مرکز مقررات صنعت کریپتو، موضع خود را در مورد طبقه‌بندی قانونی اتر تغییر داده است. سناتور سینتیا لومیس روز چهارشنبه فاش کرد که او اکنون دومین ارز دیجیتال بزرگ را به عنوان یک امنیت و نه یک کالا می‌بیند.

 

بیت کوین تنها کالای کریپتویی شده است

لومیس در روز سه‌شنبه هنگام بحث در مورد اقداماتی که ممکن است از سقوط FTX در ماه گذشته جلوگیری کرده باشد، دیدگاه تغییر خود را در مورد دارایی با CoinDesk بیان کرد. او پیشنهاد کرد که لایحه تنظیم دارایی‌های دیجیتال او که در ژوئن پیشنهاد شد که به دنبال شفاف‌سازی در مورد نحوه طبقه‌بندی دارایی‌های رمزنگاری شده بود، می‌توانست این کار را انجام دهد.

 

بیانیه سناتور انحراف از ادعاهای او در ماه ژوئن است که می‌توانست در کنار بیت کوین، اتر را به عنوان یک کالا معرفی کند. با این حال، با تغییر اتریوم به مکانیزم اجماع اثبات سهام پس از ادغام در سپتامبر، او معتقد است که ممکن است به اندازه کافی غیرمتمرکز نباشد تا بتواند به این درجه برسد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا