اخبار NFTاخبار ارز دیجیتال

فروش NFTهای Bowie on the Blockchain

تیم David Bowie اخیراً اعلام کرد که مجموعه‌ای از توکن‌های غیرمثلی (NFT) به نام Bowie on the Blockchain را راه‌اندازی می‌کند. با این حال، پس از اعلام رسمی، تعدادی از طرفداران Bowie این پروژه را محکوم کردند و آن را یک طرح هرمی نامیدند. کلکسیون‌های بلاک‌چین Bowie در ۱۳ سپتامبر در Opensea راه‌اندازی می‌شوند و درآمد حاصل از فروش به سازمان غیرانتفاعی جهانی ضد فقر Care (care.org) اختصاص می‌یابد.

 

مجموعه‌های دیجیتالی Bowie on the Blockchain در ۱۳ سپتامبر از طریق Opensea عرضه می‌شوند

به نظر می رسد وقتی صحبت از NFTها می‌شود، مردم یا آنها را دوست دارند یا از آنها متنفرند، و مجموعه Bowie on the Blockchain که اخیراً اعلام شده با واکنش‌های منفی مواجه شده است. David Bowie خواننده، ترانه‌سرا و بازیگر مشهور انگلیسی است که در ژانویه ۲۰۱۶ درگذشت.

 

درباره OpenSea بیشتر بدانید.

 

بووی یکی از تأثیرگذارترین موزیسین‌ها به شمار می‌رود که به خاطر آلبوم The Rise and Fall of Ziggy Stardust and the Spiders from Mars و تک‌آهنگ موفقش، Space Oddity، شناخته شده است. مجموعه NFT دارای آثار هنری است که به Bowie ادای احترام می‌کند و مجموعه‌های دیجیتالی توسط تیم David Bowie و سرمایه‌گذار Web3 به نام We Love the Arts پشتیبانی می‌شوند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا