فروش زیر قیمت BAYC برای خرید PEPE

معامله‌گران از وجوه حاصل از فروش نزدیک به ۱.۳ میلیون دلار ETH برای خرید PEPE استفاده کردند. برخی از معامله‌گران اخیراً بخشی از NFT‌های Bored Ape Yacht Collection (BAYC) را با تخفیف فروخته‌اند تا در memecoin پرطرفدار PEPE سرمایه‌گذاری کنند. این دارایی اخیراً در میان بهترین عملکردها در بازار کریپتو بوده است، زیرا قیمت آن در دو هفته گذشته قبل از استیبل شدن در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۶۰۰٪ افزایش یافته است.

 

تغییر از NFT به PEPE

کاربر محبوب توییتر Cirrus اخیرا فاش کرد که برخی از معامله‌گران BAYC تعداد ۱۴ NFT را زیر قیمت کف خود در آخر هفته فروخته اند. آنها از ۶۷۲ ETH، به ارزش بیش از ۱.۲ میلیون دلار در آن زمان که از معاملات به دست آمده بودند برای خرید PEPE استفاده کردند.

 

جامعه کریپتو در این حرکت تا حدودی دچار دودستگی شد و برخی معتقد بودند که در حال حاضر معامله با memecoin می‌تواند کاملاً سودآور باشد. برخی دیگر معتقدند تبلیغات در مورد توکن به حدی رسیده است که سقوط آینده اجتناب‌ناپذیر به نظر می‌رسد.

 

Cirrus قبلاً ادعا کرده بود که مردم برای ورود به اکوسیستم PEPE احتمالاً NFTهای خود را کمتر از قیمت‌های کف می‌فروشند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا