بیت کوین خود را خودحضانتی کنید

ری یوسف، مدیر اجرایی پلتفرم کریپتویی Paxful، گفت که مشتریان هرگز نباید بیت کوین خود را در صرافی‌های متمرکز نگه دارند. درعوض، آنها باید مالکیت خود را برای جلوگیری از قربانی شدن در تصادف دیگری شبیه به FTX حفظ کنند. این راه درست است! یوسف توضیح داد که همیشه پس انداز خود را خودتان نگه‌داری کنید.

 

به نهادهای متمرکز اعتماد نکنید

یوسف از فعالان بازار خواست تا بیت کوین خود را در کیف پول‌های خود نگهداری کنند. او گفت که نسبت به میلیون‌ها کاربر Paxful احساس مسئولیت می‌کند.

 

از این رو توصیه او:

من به عنوان مدیر عامل Paxful مسئول بیت کوین بیش از ۱۱ میلیون نفر هستم. من به محافظت از سرمایه‌های جامعه خود افتخار می‌کنم و برخلاف دیگران در صنعت خود، هرگز به پول مشتریان خود دست نزده‌ام.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا