کشف و ضبط ۲۶ میلیون دلار ارز دیجیتال Terraform

طبق گزارش‌ها، مقامات مجری قانون در سوئیس حدود ۲۶ میلیون دلار بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را که گمان می‌رود به آزمایشگاه Terraform و یکی از بنیانگذاران آن، Do Kwon مرتبط هستند، کشف و ضبط کردند. رسانه‌های محلی در کره جنوبی فاش کردند که این وجوه از بانک رمزنگاری Sygnum، مستقر در زوریخ، مصادره شده است. گفته می‌شود که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده نقش مهمی در این عملیات ایفا کرده است.

 

دارایی‌های کریپتو به ارزش ۲۶ میلیون دلار در سوئیس مصادره شده است و به آزمایشگاه‌های Terraform و یکی از بنیانگذاران مرتبط است

Digital Asset، یک نشریه خبری کره جنوبی، از توقیف حدود ۲۶ میلیون دلار دارایی ارزهای دیجیتال از یک حساب مرتبط با Terraform Labs و Do Kwon خبر داده است. این وجوه در Sygnum، یک بانک کریپتویی مستقر در سوئیس نگهداری می‌شد و مقامات مجری قانون سوئیس پس از درخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) دارایی‌ها را مسدود کردند.

 

در اواخر آپریل، گزارش‌هایی درباره وجوه ادعایی Kwon منتشر شد که در بانک Sygnum نگهداری می‌شد، با دادستان‌های سئول که Terraform Labs و Kwon مبلغ ۱۰۰ میلیون دلار دارایی‌های دیجیتال را حفظ کردند. ادعاهای بیشتر حاکی از آن بود که کوان یا فردی تحت هدایت او ۲۹ میلیون دلار انتقال داده است و بازرسان در سئول قادر به ردیابی این وجوه نیستند. Digital Asset، یک رسانه خبری، فاش می‌کند که دارایی‌های مسدود شده با Kwon ،Chang-joon Han  و Nicholas Platias مرتبط هستند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا