توقیف ۱۷۶ میلیون دلار از دارایی‌های دو کوان

بر اساس یک گزارش محلی، دادستان‌های کره جنوبی توسط بخش جنایی دادگاه منطقه جنوبی سئول چراغ سبز نشان داده اند تا دارایی‌های متعلق به دو کوان، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل سابق آزمایشگاه‌های Terraform را ضبط کنند. این گزارش فاش می‌کند که در مجموع ۲۳۳.۳ میلیارد وون (۱۷۶ میلیون دلار) دارایی مسدود شده است که شامل وسایل نقلیه وارداتی، سپرده‌های بانکی و حساب‌های کریپتویی در صرافی‌های ارز دیجیتال می‌شود.

 

دادگاه سئول با توقیف ۱۷۶ میلیون دلار دارایی متعلق به دو کوان موافقت کرد

پس از انتشار گزارش‌هایی مبنی بر اینکه دو کوان، یکی از بنیان‌گذاران و مدیرعامل سابق آزمایشگاه‌های Terraform، مبلغ ۱۰۰ میلیون دلار در یک حساب بانکی سوئیس ذخیره کرده است، گزارش جدیدی توسط خبرگزاری منطقه‌ای Hankyung نشان می‌دهد که دادستان‌های کره جنوبی به مسدود کردن دارایی‌های Kwon اقدام کرده‌اند. این گزارش بیان می‌کند که دارایی‌های Kwon تقریباً ۲۳۳.۳ میلیارد وون (۱۷۶ میلیون دلار) ارزش دارد. بخش ۱۲ جنایی دادگاه ناحیه جنوبی سئول چراغ سبزی را برای ادامه مصادره دارایی نشان داده است.

 

از جمله دارایی‌های ذکر شده می‌توان به حساب‌های بانکی، ارزهای دیجیتال در صرافی و خودروهای وارداتی اشاره کرد. Kwon علاوه بر این دارای یک آپارتمان مسکونی و تجاری مختلط به نام Galleria Foret و همچنین یک دفتر اداری در Nonhyeon-dong است. طبق بخشنامه دادگاه، فروش اقلام فوق به همراه سهام دارایی Mirae، وون ذخیره شده در بانک Woori و ارزهای دیجیتال است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا