سگا حمایت خود را از بازی‌های بلاکچین می‌گیرد

سگا، یکی از بزرگترین توسعه‌دهندگان بازی در ژاپن، اخیراً تغییراتی را در مورد سیاست بازی بلاکچین و وب۳ خود اعلام کرده است. این شرکت اعلام کرد که بزرگترین فرنچایزهای خود را در ابتکارات بلاکچین دخالت نخواهد داد و از کاهش ارزش احتمالی IP خود جلوگیری می‌کند، بازی‌های توسعه‌یافته داخلی و توسعه‌های شرکت‌های ثالث را کنار می‌گذارد.

 

سگا استراتژی بازی‌های بلاکچین خود را تغییر می‌دهد

سگا، شرکت توسعه و انتشار بازی‌های ژاپنی که زمانی حامی بازی‌های بلاکچین بود، اکنون حمایت خود را از این نوع ابتکارات لغو کرده است. در مصاحبه اخیر با بلومبرگ، یکی از مدیران عملیاتی Shuji Utsumi اظهار داشت که این شرکت در حال خروج از بازی‌های با استفاده از این فناوری است.

 

علاوه بر این، اوتسومی همچنین اعلام کرد که سگا برای جلوگیری از کاهش ارزش محتوای آن، مجوز برجسته‌ترین IP خود را به اشخاص ثالث درگیر در این نوع بازی‌ها نمی‌دهد. با این حال، اوتسومی اذعان کرد که فرنچایزهای کمتری مانند Three Kingdoms و Virtua Fighter را می‌توان برای استفاده در پروژه‌های توکن غیرمثلی (NFT) قرض داد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا