تفسیر SEC از قرارداد سرمایه‌گذاری، نقض قانون است

پل گروال، CLO صرافی Coinbase، یکی از بزرگترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) را به نقض قانون با ارزیابی آنچه که یک قرارداد سرمایه‌گذاری است، متهم کرده است. استدلال گروال ناشی از تصمیم دادگاه عالی ایالات متحده (SCOTUS) است که برنامه بخشودگی وام دانشجویی رئیس جمهور بایدن را با استفاده از به اصطلاح major questions doctrine خنثی کرد.

 

Coinbase CLO تفسیر قرارداد سرمایه‌گذاری SEC را با خاک یکسان می‌کند

پل گروال، مدیر ارشد حقوقی کوین بیس، موضع کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در مورد طبقه‌بندی برخی از دارایی‌های ارزهای دیجیتال به عنوان اوراق بهادار را مورد انتقاد قرار داده است. به گفته گروال، ارزیابی کمیسیون بورس و اوراق بهادار از آنچه که یک قرارداد سرمایه‌گذاری را تشکیل می‌دهد اشتباه است و قوانین فعلی را نقض می‌کند.

 

او بیان کرد:

تفسیر SEC از قرارداد سرمایه‌گذاری قانون را نقض می‌کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا