اخبار ماینینگاخبار ارز دیجیتالاخبار بیت‌ کوین

دومین افزایش بزرگ سختی استخراج بیت کوین در سال ۲۰۲۲

روز چهارشنبه، سختی استخراج بیت کوین ۹.۲۶ درصد افزایش یافت و دومین افزایش سختی را در سال ۲۰۲۲ ثبت کرد. آخرین افزایش، سومین افزایش سختی بیت کوین از ۴ اوت ۲۰۲۲ است و اکنون یافتن پاداش بلاک بیت کوین ۱۱.۶۳ درصد سخت‌تر است.

 

جهش ۹.۲۶ درصدی دشواری بیت کوین، متریک دومین افزایش بزرگ امسال را نشان می‌دهد

بیت کوین (BTC) سومین افزایش سختی را در این ماه تجربه کرد زیرا سختی ۹.۲۶ درصد در ۳۱ اوت افزایش یافت. تغییر سختی در بلاک ۷۵۱,۹۶۸ اتفاق افتاد و جهش ۹.۲۶ درصدی دومین جهش بزرگ امسال است. بیشترین افزایش در سال ۲۰۲۲، ۲۲۳ روز پیش در ۲۰ ژانویه ۲۰۲۲ در بلاک ۷۱۹,۷۱۲ رخ داد.

 

در حال حاضر، سختی ۳۰.۹۸ تریلیون است که تنها ۰.۲۷ کمتر از بالاترین حد سختی شبکه (ATH) در ۳۱.۲۵ تریلیون در ۱۰ می ۲۰۲۲ است. با کاهش ارزش دلاری بیت کوین و افزایش ۹.۲۶ درصدی سختی، ماینرها ضربه بزرگی را تجربه کردند. در واقع، سه افزایش سختی اخیر، یافتن پاداش بلاک بیت کوین را قبل از ۴ اوت ۱۱.۶۳ درصد دشوارتر کرده است.

 

در ۴ اوت، در بلاک ۷۴۷,۹۳۶، سختی استخراج بیت کوین ۱.۷۴ درصد افزایش یافت و دو هفته بعد، دوباره ۰.۶۳ درصد افزایش یافت. در ۲۵ اوت، مشاور بلاکس بریج در توییتی اعلام کرد که انتظار یک جهش سختی قابل توجه را دارد. علاوه بر این، در همان هفته، نرخ هش بیت کوین به ۲۸۲.۲۱ اگزاهش در ثانیه (EH/s) افزایش یافت. هش ریت تقریباً ۳.۳۵٪ کمتر از بالاترین رکورد تاریخ (ATH) ثبت شده در ۸ ژوئن ۲۰۲۲ در بلاک ۷۳۹,۹۲۸ بود. در زمان نگارش این مقاله، هش ریت بیت کوین به ۲۳۶.۳۳ EH/s رسیده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا