اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار هک و امنیت

هشدار SEC به سرمایه گذاران کریپتو

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در مورد کلاهبردارانی که از ترس سرمایه‌گذاران از از دست دادن (FOMO) در رسانه‌های اجتماعی سوء استفاده می‌کنند، هشدار داده است. SEC هشدار داد اگر یک فرصت سرمایه‌گذاری رمزنگاری بیش از حد خوب به نظر می‌رسد، مشکلی در آن وجود دارد، احتمالاً همینطور است.

 

SEC می گوید کلاهبرداران اغلب از رسانه‌های اجتماعی برای کلاهبرداری از سرمایه‌گذاران استفاده می‌کنند

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) روز دوشنبه هشداری برای سرمایه گذاران با عنوان شبکه‌های اجتماعی و تقلب در سرمایه‌گذاری منتشر کرد. دفتر آموزش و حمایت از سرمایه‌گذاران SEC هشدار داد که کلاهبرداران اغلب از رسانه‌های اجتماعی برای کلاهبرداری از سرمایه‌گذاران استفاده می کنند.

 

رگولاتور اوراق بهادار با تشویق سرمایه‌گذاران به شک و تردید و نگرفتن تصمیمات سرمایه‌گذاری صرفاً بر اساس اطلاعات پلتفرم‌ها یا اپلیکیشن‌های رسانه‌های اجتماعی، توضیح داد:

کلاهبرداران ممکن است از FOMO برای جذب سرمایه‌گذاران در رسانه‌های اجتماعی به کلاهبرداری‌های سرمایه‌گذاری کریپتو سوء استفاده کنند.

 

کمیسیون بورس و اوراق بهادار تاکید کرد:

اگر فرصت سرمایه‌گذاری رمزنگاری بیش از حد خوب به نظر برسد، مشکلی در آن وجود دارد، احتمالاً همینطور است. وعده‌های بازده سرمایه‌گذاری بالا، با ریسک کم یا بدون ریسک، نشانه‌های هشداردهنده کلاسیک تقلب هستند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا