اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار جهان

SEC قوانین ثبت رمزنگاری سخت‌تری را اعمال می‌کند

مارک کوبان، ستاره شارک تانک و مالک تیم NBA دالاس ماوریکس، هشدار داده است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) قوانینی را برای ثبت توکن ارائه خواهد کرد که کابوسی برای صنعت کریپتو است.

 

مارک کوبان پیش‌بینی می‌کند که SEC با مقررات رمزنگاری سخت‌تری پا به میدان بگذارد

مارک کوبان، ستاره کوسه تانک که مالک تیم NBA دالاس ماوریکس است، شنبه در توییتی در مورد نحوه تنظیم توکن های رمزنگاری توسط SEC هشدار داد.

 

هشدار او در پاسخ به توییت سناتور ایالات متحده پت تومی بود که از ناظر اوراق بهادار به دلیل اقدام اجرایی علیه یکی از کارمندان سابق Coinbase که در آن ۹ توکن رمزنگاری به عنوان اوراق بهادار شناسایی شده بود، انتقاد کرد. کوین بیس به سرعت این ادعا را مبنی بر لیست کردن اوراق بهادار کریپتو رد کرد.

 

تومی خاطرنشان کرد که اقدام اجرایی نمونه کاملی از این است که SEC نظر روشنی در مورد چگونگی و چرایی دسته‌بندی توکن‌های خاص به عنوان اوراق بهادار دارد. با این حال، SEC نتوانست نظر خود را قبل از شروع یک اقدام اجرایی فاش کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا