ضرر SEC در صورت شکایت از Coinbase

یک وکیل توضیح داده است که چرا کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در صورتی که رگولاتور صرافی رمزارز Coinbase را به دلیل نقض قانون اوراق بهادار به دادگاه ببرد، احتمالاً ضرر خواهد کرد. او تاکید کرد مشکل کاملاً ساخته خود گری گنسلر است.

 

وکیل انتظار دارد SEC در دادگاه در برابر Coinbase شکست بخورد

جیمز مورفی روز چهارشنبه در یک سری توییت توضیح داد که چرا معتقد است کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در صورتی که Coinbase را به دادگاه بکشاند ضرر خواهد کرد. مورفی در سال ۲۰۱۰ شرکت حقوقی Murphy & McGonigle را برای نمایندگی مشتریان در صنعت اوراق بهادار و بانکداری راه‌اندازی کرد. این شرکت در سال ۲۰۱۷ به نمایندگی از شرکت‌های نوظهوری که از فناوری بلاکچین استفاده می‌کنند، متمرکز شد.

 

این وکیل با ارجاع به یک اطلاعیه ولز، یک ارتباط رسمی که معمولاً قبل از شکایت انجام می‌شود، مبنی بر اینکه رگولاتور اوراق بهادار در ماه مارس به صرافی ارزهای دیجیتال فهرست شده نزدک فرستاده است، اظهار داشت:

اگر SEC به تهدید خود مبنی بر شکایت از Coinbase عمل کند، من معتقدم که SEC ضرر خواهد کرد. پرونده SEC یک نقص مهلک دارد و مشکل کاملاً ساخته خود گری گنسلر است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا