SEC برنامه‌های Blackrock را ناکافی می‌داند

طبق گزارشی به نقل از افراد آشنا با این موضوع، ظاهراً کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به نزدک و Cboe اطلاع داده است که ثبت نام Blackrock برای یک صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) و بسیاری از دیگر برنامه‌های کاربردی ETF بیت کوین که در حال انجام است، ناکافی تلقی می‌شوند.

 

گزارش شده است که SEC نقصی در جدیدترین برنامه‌های Spot Bitcoin ETF پیدا کرده است

پس از ارسال درخواست Blackrock برای ETF بیت کوین به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، شرکت‌های متعددی به سرعت از این روند پیروی کردند و ثبت‌نام‌های خود را برای محصولات مشابه ثبت کردند. علی‌رغم تأیید SEC از ETFهای آتی بیت کوین، از جمله گزینه‌ای که به تازگی مجاز شده است، نهاد نظارتی تاکنون از اعطای مجوز برای شناسایی ETF‌های بیت کوین خودداری کرده است.

 

به گفته منابع داخلی به نقل از ویکی جی هوانگ از وال استریت ژورنال (WSJ)، گزارش شده است که آخرین ثبت‌نام‌های ارسال شده از جمله ETF بلک راک با استانداردهای دقیق SEC مطابقت ندارد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا