SEC از حکم XRP در مورد سرمایه‌گذاران خرد ناامید است

گری گنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، اظهار داشت که تنظیم‌کننده از حکم SEC علیه ریپل در مورد XRP در مورد سرمایه‌گذاران خرد ناامید است. وی تاکید کرد ما هنوز در حال بررسی آن هستیم و این نظر را ارزیابی می‌کنیم. گنسلر همچنین تعهد SEC به اجرای مقررات در صنعت کریپتو و اطمینان از انطباق بین شرکت‌های کریپتویی را تکرار کرد.

 

Gensler می‌گوید SEC در حال ارزیابی حکم ریپل در XRP است

رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، گری گنسلر، در طی سخنان خود در ناهار روز دوشنبه در باشگاه ملی مطبوعات درباره حکم پرونده SEC علیه ریپل اظهار نظر کرد.

 

دادگاه پنجشنبه گذشته، همانطور که مدیر ارشد حقوقی ریپل توصیف کرد، حکم داد که XRP یک اوراق بهادار نیست و فروش در بورس اوراق بهادار نیست. فروش توسط مدیران، اوراق بهادار نیست. سایر توزیع‌های XRP، برای توسعه‌دهندگان، خیریه‌ها و کارمندان اوراق بهادار نیستند.

 

وکیل حقوقی ریپل خاطرنشان کرد:

تنها چیزی که دادگاه پیدا کرد یک قرارداد سرمایه‌گذاری است، فروش مستقیم XRP قبلی به مشتریان سازمانی است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا