علاقه ادعایی رئیس SEC درباره مشاوره به بایننس

وکلای Binance ادعا می‌کنند که گری گنسلر، رئیس فعلی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) زمانی در سال ۲۰۱۹ به دنبال مشاور این صرافی بود. بحث او در مورد شبکه کریپتویی Algorand در طی یک سمینار بلاکچین بود.

 

نگرانی‌های اخلاقی با متهم کردن رئیس SEC به منافع گذشته

نمایندگان قانونی Gibson Dunn و Latham & Watkins که از بایننس پس از طرح ۱۳ اتهام از سوی SEC علیه این پلتفرم دفاع می‌کنند، ادعا می‌کنند که رئیس کمیسیون، گری گنسلر، چند سال قبل به بایننس مشاوره داده است. به گفته این وکلای دادگستری، گنسلر در مارس ۲۰۱۹ با مدیران بایننس مذاکرات متعددی انجام داد و ظاهراً با موسس بایننس چانگ پنگ ژائو (CZ) در ژاپن شام خورد.

 

در آن زمان، گنسلر رئیس SEC نبود و در MIT در ماساچوست سمت تدریس داشت. او برای دانشکده مدیریت اسلون دانشگاه کار می‌کرد و در آنجا چندین سمینار بلاکچین برگزار کرد. وکلای گیبسون و لاتام معتقدند که CZ و Gensler پس از ملاقات خود در ژاپن در تماس بودند. با وجود این روابط فرضی، SEC به CNBC اطلاع داد که گنسلر از مسئولیت‌های اخلاقی خود آگاه است.

 

این آژانس در پاسخ گفت:

گری گنسلر با تعهدات اخلاقی خود از جمله هرگونه تعهدات انصرافی بسیار آشنا است و کاملاً از آن پیروی می‌کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا