هشدار رئیس SEC درباره نکول بدهی ایالات متحده

گری گنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) هشدار داده است که عدم پرداخت تعهدات بدهی خزانه‌داری ایالات متحده بسیار قابل توجه است و احتمالاً تأثیرات منفی پایداری بر سرمایه‌گذاران و بازارها خواهد داشت. گنسلر تأکید کرد ما قبلاً تأثیری را در قیمت‌گذاری و نقدینگی اسناد خزانه با تاریخ کوتاه مشاهده کرده‌ایم و به نظارت برای هرگونه لرزش اضافی ادامه می‌دهیم.

 

گری گنسلر، رئیس SEC درباره نکول بدهی ایالات متحده

رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، گری گنسلر، با داغ شدن بحث‌ها در مورد عدم تعهد ایالات متحده به تعهدات بدهی خود در کنگره، به تأثیر نکول ایالات متحده بر بازارهای سرمایه پرداخت.

 

رئیس SEC در سخنان خود قبل از نشست سالانه انجمن بین‌المللی سوآپ و مشتقات در روز چهارشنبه گفت می‌خواهم چند کلمه در مورد بحث‌های جاری در واشینگتن در مورد سقف بدهی بگویم.

 

گنسلر هشدار داد:

اگر خزانه‌داری ایالات متحده به‌عنوان یک ناشر واقعاً نکول کند، تأثیرات بسیار مهم، سخت و احتمالاً پایداری بر سرمایه‌گذاران، ناشران و بازارها خواهد داشت.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا