صحبت‌های رئیس SEC درباره هوش مصنوعی

گری گنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، می‌گوید که SEC می‌تواند از استفاده بیشتر از هوش مصنوعی (AI) در چندین زمینه، از جمله نظارت بر بازار، بهره‌مند شود. با این حال، او همچنین تعدادی از نگرانی‌های مرتبط با هوش مصنوعی را مطرح کرد و تأکید کرد که تنظیم‌کننده در حال حاضر در حال توسعه قوانینی برای رسیدگی به چالش‌های مرتبط با هوش مصنوعی است.

 

گری گنسلر در مورد مزایا و چالش‌های هوش مصنوعی

گری گنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در سخنان خود در روز دوشنبه در برابر National Press Club، هوش مصنوعی و چالش‌های پیرامون آن، از جمله تأثیر آن بر ثبات مالی را مورد بحث قرار داد.

 

او توضیح داد:

مدل‌های مبتنی بر هوش مصنوعی امروزی توانایی فزاینده‌ای برای پیش‌بینی در مورد هر یک از ما به عنوان یک فرد فراهم می‌کنند. مدل‌هایی برای کمک به تصمیم‌گیری درباره افرادی که شغل، وام، اعتبار، ورود به مدارس و مراقبت‌های بهداشتی دریافت می‌کنند، ایجاد شده‌اند. این موضوع باعث ایجاد انبوهی از مسائلی می‌شود که لزوماً برای هوش مصنوعی جدید نیستند، اما توسط آن برجسته می‌شوند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا