اظهارنظر رئیس SEC درباره ETF بیت کوین و ارزهای دیجیتال

اظهار نظر رئیس SEC درباره ETF بیت کوین و ارزهای دیجیتال. گری جنسلر، رئیس SEC درباره ETF بیت کوین و ارزهای دیجیتال صحبت کرد.

 

اظهار نظر رئیس SEC درباره ETF بیت کوین و ارزهای دیجیتال

گری جنسلر، رئیس SEC، در آخرین سخنرانی خود هشداری جدی درباره بازار ارزهای دیجیتال داد. رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) هشدار جدی به سرمایه‌گذاران داد و گفت که بازار ارزهای دیجیتال «مملو از کلاهبرداری است».

علاوه بر این، گنسلر در یک برنامه تلویزیونی که در بلومبرگ شرکت کرد، در مورد برنامه‌های کاربردی بیت کوین ETF گفت:

این موارد ارسالی به یک کمیسیون ۵ نفره ارائه می‌شود، بنابراین من نمی‌توانم نظری بدهم، اما… ارزهای دیجیتال بسیار حدس و گمان است، بدون محافظت از قوانین اوراق بهادار، بدون افشای منصفانه و دقیق، پلتفرم‌ها از شر آن‌چه که NYSE قادر به انجام آن نیست خلاص می‌شوند، پر از کلاهبرداری و کلاهبردار.

منبع: bitcoinsistemi

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا