SEC برنامه ETF بیت کوین والکری را می‌پذیرد

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) درخواست رسمی ETF بیت کوین را که توسط مدیر دارایی Valkyrie ارسال شده بود، پذیرفته است. این حرکت که دری را برای فرآیند بررسی رسمی باز می‌کند، به دنبال تایید هفته گذشته برنامه ETF بیت کوین بلک راک انجام می‌شود.

 

SEC ایالات متحده برای بررسی برنامه ETF بیت کوین Valkyrie، انتظار بازخورد عمومی دارد

رگولاتور اوراق بهادار ایالات متحده به بررسی رسمی برنامه صندوق بیت کوین قابل معامله در بورس (ETF) ارائه شده توسط شرکت خدمات مالی Valkyrie اشاره کرده است. این برنامه روز دوشنبه ۱۷ ژوئیه به دفترچه سازمان دولتی اضافه شد.

 

فهرست‌بندی در تقویم SEC پس از آن صورت می‌گیرد که پنج‌شنبه گذشته کمیسیون برنامه مشابهی توسط Blackrock، بزرگترین شرکت مدیریت دارایی جهان را تایید کرد. نظرات عمومی در مورد پیشنهاد به مدت ۲۱ روز پس از انتشار در ثبت فدرال پذیرفته خواهد شد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا