SEC برنامه ETF بیت کوین بلک راک را می پذیرد

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) درخواست یک صندوق قابل معامله در مبادلات بیت کوین (ETF) را که توسط مدیر دارایی Blackrock ارسال شده بود، پذیرفته است. این حرکت نشان می‌دهد که تنظیم‌کننده در حال آماده شدن برای بررسی جدی یک ETF بیت کوین است و در نهایت می‌تواند زمینه را برای پذیرش گسترده‌تر دارایی‌ها و محصولات کریپتو فراهم کند.

 

SEC برنامه ETF بیت کوین Blackrock را به Docket اضافه می‌کند و به دنبال نظرات عمومی است

رگولاتور اوراق بهادار ایالات متحده به طور رسمی درخواست بلک راک برای ETF بیت کوین را پذیرفته است. پس از انتشار در ثبت فدرال، SEC یک پنجره ۲۱ روزه برای ارسال نظرات عمومی در مورد پیشنهاد باز می‌کند و آنها در وب‌سایت خود ارسال می‌شوند.

 

اضافه شدن این اپلیکیشن به سند SEC در روز پنجشنبه، آغاز یک فرآیند بررسی طولانی است که از نزدیک توسط جامعه و صنعت کریپتو دنبال خواهد شد. Blackrock بزرگترین شرکت مدیریت دارایی در جهان است و فرآیند SEC برای ETF بیت کوین آن سیگنالی در مورد آینده محصولات سرمایه‌گذاری مبتنی بر رمزارز در ایالات متحده می‌فرستد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا