اخبار NFTاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

NFT استراحتگاه ساحلی در اسلوونی!

سازمان گردشگری در پورتوروژ، یک تفرجگاه تابستانی در سواحل آدریاتیک اسلوونی، تصمیم گرفته است که مقصد را با استفاده از توکن‌های غیرمثلی (NFT) تبلیغ کند. این پروژه، جزء دیجیتالی کمپین امسال، برای جذب بازدیدکنندگان به منطقه است.

 

گردشگران در Portorož برای جمع آوری NFT و برنده شدن جوایز

اندکی پس از اینکه هیئت گردشگری اسلوونی (STB) ماه گذشته sLOVEnia NFT را صادر کرد، پورتوروژ، در جنوب غربی پیران، اکنون به اولین اقامتگاه کشور با توکن های غیرمثلی تبدیل شده است. رسانه های محلی گزارش دادند که هدف اصلی این ابتکار نشان دادن دو شهر ساحلی به عنوان مقصدهای مترقی، دیجیتالی و پایدار است.

الکساندر والنتین، مدیر انجمن توریستی پورتوروژ، طی ارائه ای که به نوآوری ها در پورتوروژ اختصاص داشت، گفت:

درهای متاورس در حال باز شدن است، که بازار جدیدی برای نسل های آینده خواهد بود.

 

NFT های این مقصد جدید به منظور جلب وفاداری بازدیدکنندگان است. گردشگران با انجام سه فعالیت می‌توانند سه توکن از سه مجموعه مختلف جمع‌آوری کنند:

شرکت در یک بازی جایزه دار، مشترک شدن در خبرنامه، و اشتراک‌گذاری استیکر در اینستاگرام با حساب portorozpiran@.

 

در هر مجموعه، ۱۰۰ NFT وجود دارد.

 

در ۲۰ آپریل، اسلوونی کمپینی را تحت عنوان ما اینجا هستیم در این کشور و شش کشور دیگر، ایتالیا، اتریش، آلمان، مجارستان، جمهوری چک و اسلواکی راه اندازی کرد. هدف آن گسترش حضور کشورش به عنوان مقصد سفر به بازارهای بیشتر است. به گزارش پایگاه خبری Primorske Novice نُه ارائه دهنده خدمات توریستی شرکت می کنند و انتظار می رود تعداد بیشتری نیز به آن ملحق شوند.

Portorož و Piran علاوه بر ورود به دنیای ارزهای دیجیتال از طریق ابتکار NFT، فعالیت‌های تبلیغاتی خود را در رسانه‌های اجتماعی افزایش می‌دهند. این نشریه فاش کرد که این شهرها اخیراً به پلتفرم ویدئویی کوتاه Tiktok پیوسته اند.

 

در سال‌های اخیر، کشور کوچک و دوستدار بیت کوین اسلوونی، خود را به عنوان پیشرو در پذیرش کریپتو در اروپای جنوب شرقی تثبیت کرد. هزاران کافه، رستوران، هتل، آرایشگاه، و امکانات ورزشی در سراسر کشور ارزهای دیجیتال مختلف را می پذیرند. پاییز گذشته، مقامات لیوبلیانا رایزنی های عمومی را در مورد پیش نویس قانون تنظیم مالیات کریپتو آغاز کردند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا