نظر Scott Minerd درباره بزرگترین فرصت سرمایه‌گذاری

Scott Minerd، مدیر سرمایه‌گذاری شرکت مدیریت دارایی گوگنهایم، می‌گوید که بازار فعلی بزرگترین فرصت سرمایه‌گذاری را ارائه کرده است. او همچنین در مورد برخی سرمایه‌گذاری‌ها هشدار داد که انتظار دارد بیشتر کاهش یابد.

 

نظر Scott Minerd از گوگنهایم در مورد بزرگترین فرصت سرمایه‌گذاری

مدیر ارشد سرمایه‌گذاری (CIO) گوگنهایم، Scott Minerd، در مجموعه‌ای از توئیت‌های روز دوشنبه، آنچه را که به نظر او بهترین سرمایه‌گذاری در بازار فعلی و شرایط اقتصادی است، به اشتراک گذاشت. Minerd همچنین رئیس شرکت سرمایه‌گذاری گوگنهایم، بخش مدیریت دارایی و مشاوره سرمایه‌گذاری جهانی گوگنهایم است. سرمایه‌گذاری گوگنهایم حدود ۳۲۵ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت از طریق درآمد ثابت، سهام و استراتژی‌های جایگزین دارد.

 

CIO گوگنهایم نوشت:

بازار کنونی شاید بزرگترین فرصت سرمایه‌گذاری یک نسل را ارائه کرده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا