کارو کاسبی جدید SBF

SBF در رابطه با دلایل شکست FTX گفت که من مطمئناً آنقدر که فکر می‌کردم صلاحیت نداشتم.

 

SBF ممکن است کسب و کار جدیدی را برای کسب درآمد برای پرداخت به قربانیان FTX راه‌اندازی کند

مدیر عامل سابق صرافی کریپتویی FTX ،سم بنکمن فراید، گفت که مایل است یک سرمایه‌گذاری تجاری جدید را برای به دست آوردن سرمایه کافی و بازپرداخت قربانیان سقوط آغاز کند. او موضع خود را تکرار کرد که آنچه برای پلتفرم اتفاق افتاد یک تقلب نبود، بلکه فقدان مهارت‌های مدیریتی بود.

 

در مصاحبه اخیر با بی‌بی‌سی، SBF متعهد شد هر کاری که می‌تواند برای جبران ضرر سرمایه‌گذاران به دلیل ورشکستگی صرافی خود انجام دهد، از جمله راه‌اندازی یک پروژه جدید که احتمالاً می‌تواند بودجه لازم را برای او فراهم کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا