اخبار صرافی‌ هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

SBF کارولین الیسون را مقصر می‌داند

در حالی که مدیر عامل سابق FTX سم بنکمن فراید (SBF) مصاحبه‌های متعددی انجام داده است، در طول این بحث‌ها او در موارد متعدد توضیح داده است تا آنجا که به Alameda Research مربوط می‌شود، او آلامدا را اداره نمی‌کرد. SBF مدیر عامل شرکت بازرگانی Alameda Research نبود، زیرا کارولین الیسون، تاجر سابق جین استریت و فارغ‌التحصیل دانشگاه استنفورد، این شغل را بر عهده داشت. الیسون از زمان فروپاشی FTX بسیار ساکت بوده است و گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر فرار او از هنگ کنگ برای اقامت در دبی وجود دارد.

 

کارولین الیسون، مدیر عامل آلامدا، کجای دنیاست؟

در طول مصاحبه‌های سم بنکمن فراید (SBF)، او در چندین مورد اشاره کرد که Alameda Research، شرکت تجارت ارز دیجیتال و سازنده بازار که نقدینگی را در بازارهای ارزهای دیجیتال فراهم می‌کند را اداره نمی‌کند. SBF در طول مصاحبه خود با Dealbook Summit اظهار داشت من آلامدا را اداره نمی‌کردم و او همچنین تاکید کرد که شرایط آنها را نمی‌دانست.

 

SBF به حضار در حال تماشای مصاحبه Dealbook Summit گفت:

من دقیقا نمی‌دانستم چه خبر است.

 

 

روی کاغذ، نشان می‌دهد که SBF آلامدا ریسرچ را تأسیس کرد، اما او در چندین مورد ادعا کرد که این نهاد کاملاً متفاوت از FTX است، علی‌رغم استدلال‌هایی که ادعاهای او را رد می‌کند. داده‌ها نشان می‌دهد که در مقطعی آلامدا دو مدیر عامل داشت، سم ترابوکو و کارولین الیسون. جامعه ارزهای دیجیتال فرض می‌کند که اگر SBF نمی‌دانست پشت صحنه در Alameda چه می‌گذرد، Trabucco و Ellison باید پاسخ‌هایی داشته باشند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

1 + یک =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا