اخبار NFTاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهاناخبار قانون‌ گذاری

صدور NFT در بستر بلاکچین Sberbank روسیه

با توجه به تقاضای موجود برای توکن‌های غیرمثلی (NFT)، یکی از بزرگترین بانک‌های روسیه، Sberbank، اکنون قصد دارد به کاربران اجازه دهد تا آنها را در پلتفرم بلاکچین خود منتشر کنند. این موسسه مالی همچنین قصد دارد با سایت‌ها و گالری‌های هنری در سراسر کشور همکاری کند.

 

بلاکچین Sberbank برای mint توکن‌های غیرمثلی

آناتولی پوپوف، معاون رئیس بانک، در جریان مجمع اقتصادی شرق در ولادی وستوک از گزینه‌ای که به کاربران امکان می‌دهد توکن‌های غیرمثلی خود را صادر کنند، رونمایی کرد. این طرح در سه ماهه چهارم سال در پلتفرم بلاکچین Sberbank ظاهر شود.

 

این مدیر عالی رتبه افزود که غول بانکداری روسیه قصد دارد در پروژه‌هایی با سایت‌های هنری، گالری‌ها و سازمان‌های ورزشی احتمالی برای انتشار NFT مربوط به بازی‌ها و مسابقات همکاری کند.

 

به نقل از صفحه کریپتو پورتال خبری تجاری روسی RBC، پوپوف خاطرنشان کرد که این چیز جدیدی برای بانک است که ابتدا آزمایشاتی را درباره آن انجام خواهد داد. وی افزود:

در مرحله اولیه به دلیل نیاز به تعدیل محتوا، این سرویس محدود خواهد شد.

 

Sberbank، بزرگترین بانک روسیه از نظر دارایی، پس از دریافت مجوز از بانک مرکزی روسیه برای انتشار دارایی‌های مالی دیجیتال در ماه مارس سال جاری، پلتفرم بلاکچین خود را ایجاد کرد. این پلتفرم در حال حاضر فقط برای اشخاص حقوقی باز است، اما در سه ماهه آخر سال ۲۰۲۲، به افراد خصوصی نیز اجازه دسترسی داده شده و اجازه صدور، خرید و فروش دارایی‌های مالی دیجیتال (DFA) داده خواهد شد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا