اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

مدیر برنامه ارزهای دیجیتال بانک مرکزی عربستان

گزارش شده است که بانک مرکزی عربستان سعودی محسن الزهرانی را به عنوان سرپرست پروژه دارایی‌های مجازی و ارز دیجیتال این بانک منصوب کرده است. گمان می‌رود ظهور امارات متحده عربی به عنوان مرکز منطقه‌ای رمزنگاری، مقامات عربستان سعودی را مجبور کرده است که به طور رسمی ارزهای دیجیتال را تنظیم کنند.

 

تغییر موضع عربستان سعودی در مورد کریپتو

بر اساس گزارشی، بانک مرکزی عربستان سعودی محسن الزهرانی را به عنوان رهبری برنامه دارایی‌های مجازی و ارز دیجیتال خود انتخاب کرده است. بر اساس این گزارش، انتصاب الزهرانی نشان می‌دهد که کشوری که بیش از چهار سال پیش ارزهای دیجیتال را ممنوع کرده بود، موضع خود را تغییر داده است.

 

 

این انتصاب همچنین در زمانی انجام می‌شود که ساکنان عربستان سعودی، درست مانند همتایان خود در منطقه، از ارزهای دیجیتال استقبال می‌کنند. علاوه بر این، همانطور که در ماه آپریل گزارش دادیم، یک مطالعه نشان داد که ۵۴ درصد از ساکنان عربستان سعودی نه تنها ارز دیجیتال را به عنوان یک دارایی سرمایه‌گذاری می‌دانستند، بلکه معتقد بودند که باید به عنوان ارز مورد استفاده قرار گیرد. به طور مشابه، مطالعه دیگری نشان داد که ۱۴ درصد از ساکنان عربستان سعودی معامله‌گران فعلی ارزهای دیجیتال بوده یا در شش ماه گذشته معامله کرده‌اند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا