ارائه خدمات ارزهای دیجیتال در برزیل توسط سانتاندر

سانتاندر، یکی از بزرگترین موسسات بانکی در جهان، اعلام کرده است که ارائه خدمات ارزهای دیجیتال را در برزیل آغاز خواهد کرد. مدیرعامل آن، ماریو لئو، در مصاحبه ای با رسانه های محلی این خبر را اعلام کرد و اظهار داشت که این شرکت همچنان به دنبال بهترین راه برای ورود به بازار خدمات ارزهای دیجیتال است. سایر بانک‌ها و سازمان‌های فین‌تک در حال حاضر خدمات رمزنگاری را در کشور ارائه می‌کنند.

 

سانتاندر شروع به ارائه خدمات رمزنگاری در برزیل می کند

سانتاندر، یکی از بزرگترین موسسات مالی در جهان که به بیش از ۱۵۳ میلیون مشتری خدمات رسانی می کند، اعلام کرده است که قصد دارد خدمات مبتنی بر ارزهای دیجیتال را به مشتریان در برزیل آغاز کند. این اعلامیه در مصاحبه ای توسط مدیر عامل Santander در کشور، ماریو لئو، ارائه شد که اظهار داشت این خدمات جدید ممکن است در ماه های آینده معرفی شوند.

 

لئو بیان کرد:

ما انتظار داریم در چند ماه آینده تعاریفی در مورد آن‌ها و اینکه چگونه خواهند بود، داشته باشیم!

 

وی همچنین تشخیص داد که بازار ارزهای دیجیتال پابرجاست و این حرکت چیزی بیش از واکنشی به سایر رقبا بود که زودتر وارد بازار ارزهای دیجیتال شده بودند. او توضیح داد این اقدامی است که ناشی از تقاضای کاربران این شرکت در کشور است و سانتاندر در حال مطالعه بهترین راه برای ورود به بازار خدمات کریپتو است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا