افراد تاثیرگذارافراد تاثیرگذار 2021افراد تاثیرگذار 2022

ساندیپ نیلوال (Sandeep Nailwal) هم‌بنیانگذار Polygon

زندگینامه ساندیپ نیلوال

Sandeep یک توسعه‌دهنده نرم‌افزار در دهلی است که از سال ۲۰۱۰ به عنوان مهندس نرم‌افزار در شرکت Computer Sciences شروع به کار کرد. او در سال ۲۰۱۴، به عنوان مشاور در Deloitte ملحق شد و روی مشاوره مدیریت و ابتکارات مدیریت مجموعه کار کرد. سپس ساندیپ نیلوال از ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۶ عنوان مدیر ارشد فناوری و زنجیره تأمین برای Welspun را برعهده گرفت. 

Nailwal در سال ۲۰۱۶ توانست ScopeWeaver را راه‌اندازی کند، اما به سرعت به هوش مصنوعی و تکنولوژی بلاکچین علاقه‌مند شد. در آخر در سال ۲۰۱۷ به یکی از بنیانگذاران Polygon و مدیرعامل آن تبدیل شد.

 

ساندیپ نیلوال در 2021

 

ساندیپ نیلوال در ۲۰۲۱

شبکه Polygon به عنوان راه‌حلی برای مقیاس‌پذیری اتریوم در سال ۲۰۲۱ سر و صدا کرد و ارزش ارز رمزنگاری خود “MATIC” تقریباً ۲۹,۰۰۰ درصد افزایش یافت؛ احتمال اینکه شاید افزایش قیمت به دلیل فعالیت Polygon باشد، وجود دارد. ۱۹ آگوست بود که شبکه Polygon تشکیل یک سازمان مستقل غیرمتمرکز را اعلام کرد. هدف ایجاد چنین سیستمی هم فراهم کردن گروه‌هایی برای بحث و گفتگو در میان پروژه‌هایی همچون Sushi، Aave و QuickSwap بود تا دیفای را میان چندین میلیون کاربر دیگر گسترش دهند. 

همکاری EY و Polygon در ۱۴ سپتامبر اعلام شد که در پی آن راه‌حل‌های مقیاس‌پذیری و سازمانی برای اکوسیستم اتریوم ایجاد و پیاده‌سازی شد. هر دو شبکه قصد دارند تا در Polygon Nightfall به عنوان مجموعه‌ای عمومی و متمرکز بر حریم خصوصی همکاری کنند. Polygon همچنین در نهم دسامبر از خرید شرکت Mir به رزش ۴۰۰ میلیون دلار با اثبات دانش صفر خبر داد که در Zurich مستقر است. مهندسان Mir با به کارگیری از پروژه‌های Polygon در تلاش اند تا به ایجاد یک ZK Rollup بسیار مقیاس‌پذیر و سازگار با اتریوم کمک کنند. 

۲۰۲۱ سالی بود که ساندیپ نیلوال صندوق امداد کووید-۱۹ را راه‌اندازی کرد و از دنبال‌کنندگان خود در رسانه توییتر خواست تا توکن‌هایی را به آدرس ERC-20 اهدا کنند. حتی Nailwal در توییتی گفت، “دیگر توان تحمل این اتفاقات را در هند ندارم و می‌خواهم کمپین کووید-۱۹ را راه‌اندازی کنم”. افراد برجسته‌ی این صنعت همچون مدیر ارشد فناوری اسبق کوین‌بیس، سرمایه‌گذار Balaji Srinivasan به همراه Vitalik Buterin توانستند تا ۵۰۰ اتر و ۵۰ تریلیون SHIB اهدا کنند. 

صندوق امداد کووید-۱۹ اخیراً با یونیسف هند همکاری کرده است تا ۱۶۰ میلیون سرنگ برای کمپین واکسیناسیون کشور فراهم شود. همچنین چندین همکاری از سوی این صندوق با سازمان‌هایی در هند صورت گرفته است تا تحت ICU، آموزش CPR و دیگر مسائل فراهم شود. 

 

ساندیپ نیلوال در 2022

 

ساندیپ نیلوال در ۲۰۲۲

Sandeep Nailwal اعلام کرده است در حال حاضر بیش از ۳۰۰۰ تیم توسعه فعال در این پلتفرم وجود دارد که قصد افزایش آنها را تا ۵۰۰۰ تیم دارد. او همچنین به تعداد کاربران فعال روزانه Polygon اشاره کرد که ۵۰ درصد، بیشتر از کاربران اتریوم است. محبوبیت فزاینده بلاکچین در بین پلتفرم‌های بازی، توکن‌های غیرقابل تعویض و امور مالی غیرمتمرکز باعث شده است تا ارزش بازار آن ده برابر افزایش پیدا کند. MATIC از ۳۱ دسامبر ۲۰۲۱ به ارزش بازار ۱۸ میلیارد دلار رسید و توانست در بین ۲۰ ارز دیجیتال برتر بازار قرار گیرد.

Polygon در ۲۰۲۱ اعلام کرد که صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر ۲۰۰ میلیون دلاری را با Seven Seven Six تشکیل داد که این استارتاپ متعلق به Alexis Ohanian است. برنامه‌هایی برای سرمایه‌گذاری در بازی‌ها، رسانه‌های اجتماعی و Web3 وجود دارد که در شبکه Polygon  در حال توسعه می‌باشند. انتظار می‌رود تا استفاده از شبکه با ایجاد این پلتفرم‌ها در سال ۲۰۲۲ بهبود پیدا کند.

امتیاز دهید

مریم افشار

کارشناس ارشد زبان انگلیسی، مترجم، محقق و مقاله نویس حرفه‌ایِ دنیای ارزهای دیجیتال، یک روزنامه نگار فناوری مالی که از سال 2015 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است. او علاقه زیادی به بیت کوین و برنامه های غیرمتمرکز دارد. از سپتامبر 2016، بیش از 500 مقاله در مورد پروتکل های مخربی که امروزه در حال ظهور است، نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا