اخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

افزایش ۱۷ درصدی SAND

ارزش سندباکس می تواند به ۴ میلیارد دلار افزایش یابد زیرا طبق گزارش ها، پروژه در حال آماده شدن برای جمع آوری کمک مالی ۴۰۰ میلیون دلاری است.

 

SAND به میزان ۱۷ درصد افزایش میابد

Sandbox، یک بازی آنلاین مبتنی بر بلاک چین متعلق به شرکت Animoca، به دنبال جذب ۴۰۰ میلیون دلار در دور جدید سرمایه گذاری است که ارزش آن را به ۴ میلیارد دلار می رساند. توکن اصلی پروژه با انتشار گزارش ها، افزایشی  دو رقمی یافت.

پوشش خبری بلومبرگ، به نقل از افراد ناشناس آشنا با این موضوع، گفت که تیم پشتیبان این پروژه در حال بررسی جذب ۴۰۰ میلیون دلار از سرمایه گذاران جدید و فعلی است و اگر تکمیل شود، این دور مالی به دنبال دوره قبلی از نوامبر سال گذشته خواهد بود، زمانی که The Sandbox یک دور ۹۳ میلیون دلاری را به رهبری SoftBank تکمیل کرد.

با این وجود، منابع اظهار داشتند که شرایط پیرامون جمع‌آوری سرمایه جدید هنوز تعیین نشده است، زیرا بسته به چشم‌انداز بازار می‌تواند تغییر کند. Sandbox بسیار فراتر از برنامه های بازی اولیه خود گسترش یافته است و اهداف خود را برای داشتن یک پلتفرم Metaverse برای خود مشخص کرده است. به این ترتیب توانست نام های مطرحی مانند HSBC را به خود جذب کند.

 

همانطور که در اوایل سال جاری گزارش شد، سازمان بانکداری بریتانیا اعلام کرد که می‌خواهد وارد Metaverse نیز شود و با The Sandbox همکاری کرد. علاوه بر این، بانک متعهد شد که املاک مجازی را در قالب زمین خریداری کند.

 

جدای از دور احتمالی تامین مالی، سباستین بورگن، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران The Sandbox، اخیراً هر گونه فرضی را مبنی بر اینکه این شرکت برای عرضه عمومی، IPO انجام خواهد داد، رد کرد. گزارش امروز بلومبرگ با افزایش قابل توجه قیمت SAND همزمان شد. این دارایی دیروز زیر ۲.۵۵ دلار معامله شد، اما با ۱۷ درصد افزایش به بالاترین حد روزانه ۲.۹۵ دلار رسید.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا