تحریم‌های ضد روسیه مسبب بحران اقتصادی جهانی!

روسیه هشدار داده است که تحریم‌های موجود و جدید ضد روسیه که توسط ایالات متحده و سایر کشورهای غربی اعمال شده است به یک بحران اقتصادی جهانی منجر خواهد شد. سخنگوی ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه، گفت هم تحریم‌های فعلی که علیه کشور ما اعمال شده و هم گام‌های اضافی جدیدی که بروکسل و واشینگتن احتمالاً اکنون در مورد آن فکر می‌کنند، ضربه سختی به اقتصاد جهانی خواهد زد.

 

یک مقام روسی می‌گوید تحریم‌ها به بحران اقتصادی جهانی منجر خواهد شد

دیمیتری پسکوف، سخنگوی مطبوعاتی ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه، روز جمعه به خبرنگاران گفت که تحریم‌های ضد روسیه تأثیر مخربی بر اقتصاد جهانی خواهد داشت و احتمال ایجاد یک بحران اقتصادی جهانی را دارد.

 

به نقل از تاس، سخنگوی پوتین گفت:

ما از این واقعیت پیش می‌رویم که در هر صورت، هم تحریم‌های فعلی که علیه کشورمان اعمال شده و هم گام‌های اضافی جدیدی که احتمالاً بروکسل و واشینگتن اکنون در مورد آن فکر می‌کنند، ضربه سختی به اقتصاد جهانی خواهد زد.

 

وی افزود:

این تنها می‌تواند ما را به سمت یک بحران اقتصادی جهانی هدایت کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا