اخبار جهاناخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

سامسونگ و لیست ETF بلاک چین در بورس هنگ کنگ

طبق گزارش ها، بازوی سرمایه گذاری گروه سامسونگ قرار است در نیمه اول سال جاری یک صندوق قابل معامله در بورس بلاک چین (ETF) را در بورس هنگ کنگ لیست کند. ETF ساختاری مشابه ساختار BLOK، یکی از محصولات ETF Holdings Amplify دارد.

 

سهم Samsung Asset Management در Amplify Holdings

شرکت مدیریت دارایی سامسونگ (SAMC) انتظار می رود در نیمه اول سال ۲۰۲۲ یک صندوق قابل معامله در بورس بلاک چین (ETF) را در بورس هنگ کنگ لیست کند. طبق یک گزارش، لیست یک ETF که شرکت‌های فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال را ردیابی می‌کند، اولین مورد برای آسیا خواهد بود.

انتظار می رود که لیست ETF در نیمه اول سال ۲۰۲۲ انجام شود، چند هفته پس از آن که گزارش شده است SAMC 20٪ از سهام شرکت Amplify Holding، یک حامی مالی ETF ایالات متحده را به دست آورد. به عنوان بخشی از قرارداد خرید ۳۰ میلیون دلاری با هلدینگ Amplify، بازوی سرمایه گذاری گروه سامسونگ دارای حقوق انحصاری برای ارائه محصولات Amplify در آسیا خواهد بود.

تصور می شود که حامی ETF ایالات متحده، که به خاطر محصولات ETF خود مانند BLOK یا Amplify Transformational Data Sharing ETF مشهور است، حداقل ۸۰ درصد از دارایی خالص خود را در اوراق بهادار سهام شرکت های بلاک چین سرمایه گذاری می کند. طبق گزارش، ETF مدیر دارایی ساختاری مشابه ساختار BLOK خواهد داشت.

 

هیچ برنامه ای برای عرضه در بازار بورس کره وجود ندارد

برخی از شرکت‌های بلاک چینی که هلدینگ Amplify در آنها سرمایه‌گذاری کرده است عبارتند از Silvergate Capital، Nvidia، Galaxy Digital Holdings و Coinbase.

 

طبق گزارش The Korea Economic Daily، مدیر دارایی قصد دارد ETF را تحت نام خود نشان دهد. این گزارش همچنین نشان داد که SAMC ممکن است به این زودی ETF بازار سهام کره جنوبی را به دلیل قوانین ارزهای دیجیتال این کشور لیست نکند.

 

با این حال، این گزارش بیان می‌کند که مدیر دارایی در حال بررسی لیست کردن برخی از ETF‌های دیگر Amplify در بازارهای کره و همچنین بازارهای خارج از کشور است.

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا