اخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

Samson Mow جنبه متمرکز ادغام را برجسته می‌کند

Samson Mow ادعا می‌کند که چند اپراتور نود، قدرت تغییر، به تاخیر انداختن و یا حتی لغو ادغام آینده اتریوم را دارند. سامسون مو، یکی از حامیان معروف بیت کوین، اخیراً در رسانه‌های اجتماعی صحبت کرد تا در مورد جنبه‌های متمرکز ادغام آینده صحبت کند که به ادعای او به‌طور گسترده‌ای شناخته شده نیست.

 

صحبت‌های Samson Mow درباره ادغام

اتریوم پس از تکمیل ارتقاء Bellatrix در ۶ سپتامبر در حالت شمارش معکوس است و بسته به ورودی هش در شبکه، همه چیز برای انتقال رسمی بین ۱۳ تا ۱۵ سپتامبر آماده است. قرار است ادغام توسط آستانه سختی به نام سختی کل ترمینال (TTD) با مقدار ۵۸۷۵۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ TTD انجام شود.

 

Mow ادعا کرد در حالی که همه فکر می‌کنند ادغام با دشواری آستانه از پیش تعیین شده آغاز می‌شود، یک جنبه وجود دارد که افراد زیادی به آن توجه نکرده اند. او گفت که اپراتورهای نود این قدرت را دارند که مقدار TTD را با یک خط کد بازنویسی کنند. Mow به یک پست گلکسی اشاره کرد که در آن مشکل اصلی تمرکز در ادغام برجسته شده بود و ادعا کرد که اتریوم آگاهانه این واقعیت را سرکوب کرده است.

 

 

وی در توییتش گفت:

بنابراین واقعاً چگونه MeRgE انجام می‌شود؟ کنجکاو بودم، بنابراین کمی کندوکاو کردم. فکر کردم ممکن است با مکانیزم ثابت یا آستانه آمادگی تنظیم شود، اما نه. کسی، احتمالا Vitalik، فقط می‌گوید انجام شود و سپس این اتفاق می‌افتد. این‌ها شعار پیچیده‌ای برای پوشاندن تمرکز است. خنده‌دار این است که آنها سایت‌های ردیاب ایجاد می‌کنند تا زمان وقوع آن را پیش‌بینی کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا