سم بنکمن فراید به دنبال رد اتهامات مطرح شده است

سم بنکمن فراید، مدیر عامل سابق صرافی کریپتویی FTX، از یک قاضی در ایالات متحده خواسته است که چندین اتهام علیه او پس از استرداد از باهاما را رد کند. وکلای او اصرار دارند که دادستان‌ها از مقامات باهاما برای موارد اضافی رضایت نگرفته اند.

 

سم بنکمن فراید FTX از دادگاه می‌خواهد که اتهامات پس از استرداد را لغو کند

وکلای مدافع سم بنکمن فرید (SBF)، یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی سابق صرافی شکست خورده ارزهای دیجیتال FTX، روز دوشنبه یک سری دادخواست به دادگاه فدرال منهتن ارائه کرده و خواستار رد تعدادی از اتهامات جنایی علیه او شدند.

 

بلومبرگ گزارش داد که وکلا می‌گویند اتهامات مطرح شده پس از استرداد وی به ایالات متحده بی‌اعتبار است زیرا دادستان‌ها رضایت مناسبی از دولت باهاما دریافت نکرده اند. آنها از لوئیس کاپلان قاضی منطقه‌ای ایالات متحده می‌خواهند که آنها را کنار بگذارد.

 

این کارآفرین ۳۱ ساله رمزارز متهم به اجرای طرحی چند میلیارد دلاری برای کلاهبرداری از سرمایه‌گذاران از طریق یکی از بزرگترین پلتفرم‌های تجارت کریپتو در جهان بود، قبل از اینکه در نوامبر ۲۰۲۲ برای حمایت از ورشکستگی در میان مشکلات نقدینگی اقدام کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا