روز سخت سم بنکمن فراید در دادگاه

سم بنکمن فراید (SBF) یکی از بنیانگذاران FTX روز دوشنبه در دادگاه روز سختی را پشت سر گذاشت، بر اساس تعدادی از حساب‌ها که گفته می‌شد وکیل محلی SBF به نظر می‌رسد با تیم حقوقی خود در ایالات متحده در تضاد است. علاوه بر این، گزارش‌های دادگاه خاطرنشان کردند که SBF برای مدت طولانی چرت می‌زد و باید توسط یک مقام بیدار می‌شد.

 

روز SBF در دادگاه پس از نزدیک به یک هفته در زندان فاکس هیل به همین راحتی نمی‌گذرد

بر اساس تعدادی از گزارش‌ها در روز دوشنبه، سم بنکمن فراید (SBF) پس از رویداد گیج‌کننده در دادگاه به زندان فاکس هیل منتقل شد. وال استریت ژورنال (WSJ) در همان روز گزارش داد، جرون رابرتز، وکیل محلی SBF، در تضاد با تیم حقوقی SBF ایالات متحده ظاهر شد.

 

تریبون و سایر گزارش‌ها به تفصیل اشاره کردند که SBF به قاضی اشاره کرده بود که او هنوز کیفرخواست ایالات متحده خود را ندیده است. ظاهرا رابرتز از اینکه موکلش SBF قرار بود روز دوشنبه نیز در دادگاه حاضر شود، بی اطلاع بود. رابرتز به دادگاه اعلام کرد من از او درخواست نکردم که امروز صبح اینجا باشد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا