اخبار بیت‌ کویناخبار ارز دیجیتالاخبار جهاناخبار قانون‌ گذاری

اوراق قرضه بیت کوین السالوادور به تعویق می‌افتد

راه‌اندازی اوراق قرضه بیت کوین السالوادور که برای تامین مالی بخشی از ساخت و ساز شهر بیت کوین در این کشور صادر شده است، دوباره به تعویق خواهد افتاد. در مصاحبه اخیر پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری Bitfinex، بورسی که این اوراق در آن عرضه خواهد شد، وی اظهار داشت که چارچوب قانونی مورد نیاز برای انتشار این اوراق بهادار دیجیتال هنوز آماده نیست.

 

السالوادور عرضه اوراق قرضه بیت کوین را به تاخیر می‌اندازد

بر اساس گزارش‌های منتشر شده از پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری Bitfinex، راه‌اندازی اوراق قرضه بیت‌کوین نمادین السالوادور، که برای تامین مالی ساخت شهر بیت کوین اعلام شده در سال گذشته استفاده خواهد شد، بیشتر به تعویق خواهد افتاد. آردوینو در مصاحبه اخیری که به فورچون ارائه شد، اظهار داشت که چارچوب قانونی که از این صدور پشتیبانی می‌کند هنوز آماده نیست.

 

با این حال، آردوینو در مورد تاریخ عرضه اوراق قرضه پیش‌بینی کرد. وی اعلام کرد:

اگر این قانون تا سپتامبر تصویب شود، من انتظار دارم که به طور منطقی دو تا سه ماه طول بکشد تا همه چیزهای دیگر اجرا شود.

 

 

گزارش شده است که توکن اوراق قرضه ابتدا در صرافی Bitfinex با استفاده از شبکه Liquid که توسط Blockstream مدیریت می‌شود، به عنوان بستر توزیع آن منتشر می‌شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا